Uitslagen 2009

Uitslag 5 km

Plaats
Rugnr
Naam
Woonplaats
Tijd
1
11
Eise Haarsma
Tjerkgaast
0:25:07
2
1
Alex Loeven
Delft
0:25:22
3
10
Feike op de Hoek
Tjerkgaast
0:25:37
4
2
Jarno v.d. Weg
Ouwsterhaule
0:25:49
5
3
Rixt v.d. Weg
Ouwsterhaule
0:32:23
6
4
Mare v.d. Weg
Ouwsterhaule
0:35:33
7
5
Ienskje v.d. Weg
Ouwsterhaule
0:35:33
8
7
Chantal van Netten
Tjerkgaast
0:36:03
9
8
Roelof van Netten
Tjerkgaast
0:36:09
10
6
Nina Spijkerman
Tjerkgaast
0:36:13
11
9
Liesbeth Rijpkema
Sloten
0:37:28
12
12
Luna Weerman
Tjerkgaast
0:55:15

 Uitslag 10 km

Plaats
Rugnr
Naam
Woonplaats
Tijd
1
65
Bob van der Weg
Ouwsterhaule
0:39:21
2
52
Yeme de Boer
Nijland
0:40:01
3
62
Durk Bouma
Oppenhuizen
0:41:52
4
77
Tjaard Berger
Joure
0:42:02
5
70
Niels Nagelhout
St. Nicolaasga
0:42:34
6
88
Tjitte op de Hoek
Tjerkgaast
0:42:44
7
71
Roald van Rossum
Broek
0:43:52
8
63
Klaas Sikkema
Langweer
0:44:03
9
53
Anneke de Boer
Nijland
0:44:43
10
75
Ruurd Hans de Boer
Oudemirdum
0:44:43
11
59
Jelle de Jong
Joure
0:44:49
12
60
Robert Carstens
Haarlem
0:44:58
13
83
Kees Hoogeveen
Tjerkgaast
0:46:01
14
86
Harrit Winia
St. Nicolaasga
0:46:14
15
91
Hessel Reitsma
Tjerkgaast
0:46:19
16
67
Adrie Hoks
Joure
0:46:31
17
80
Harry Alting
Sloten
0:46:59
18
55
Klaas Bos
Joure
0:47:12
19
61
Tjitske Breimer
Sloten
0:49:23
20
54
Kees Visser
Tjerkgaast
0:49:56
21
64
Siebren de Jong
Vegelinsoord
0:50:04
22
56
Jasper Kruizinga
Joure
0:50:05
23
78
Onno Reekers
Tjerkgaast
0:50:11
24
81
Ytzen Renema
it Heidenskip
0:50:21
25
79
Domien Mulder
Joure
0:50:37
26
69
Jappie Nagelhout
St. Nicolaasga
0:53:12
27
85
Arjen de Vries
St. Nicolaasga
0:53:14
28
76
Klaas Peereboom
Heerenveen
0:53:35
29
90
Bea Downar
St. Nicolaasga
0:53:51
30
84
Ankie Hanzenz
Sloten
0:54:15
31
66
Tetsje van Houten
Joure
0:54:46
32
58
Jeanine Pelgrim
Goïngarijp
0:55:59
33
68
Hans van Solkema
St. Nicolaasga
0:56:11
34
89
Uilkje Jaarsma
Langweer
0:57:26
35
82
Rieteke Renema-Douma
it Heidenskip
0:57:53
36
87
Karin Boersma
St. Nicolaasga
0:57:55
37
74
Ina Veenstra
St. Nicolaasga
0:58:25
38
72
Henrica de Swart
Langweer
0:59:41
39
73
Marjolein Hordijk
Joure
0:59:41
40
57
Lies de Vries-Groen
Broek
1:02:35
41
50
Marijke Thibaudier
Tjerkgaast
1:04:58
42
51
Agnes van der Veer
Harich
1:12:18

Kids 2 ronden

Plaats
Rugnr
naam
Woonplaats
tijd
1
105
Janita Hoekstra
Tjerkgaast
0:10:19
2
100
Corrie Feenstra
Tjerkgaast
0:10:22
3
104
Femke Visser
Tjerkgaast
0:15:56
4
103
Rineke Haarsma
Tjerkgaast
0:16:28
5
147
Lilian Lolkema
Sloten
0:16:28

Kids 1 ronde

Plaats
Rugnr
Naam
Woonplaats
Tijd
1
139
Jouke op de Hoek
Tjerkgaast
0:14:51
2
102
Harro Deinum
Sloten
0:16:08
3
144
Neeltje Wijnja
Tjerkgaast
0:16:12
4
101
Berend de Glee
Tjerkgaast
0:16:59
5
131
Sibert Reekers
Tjerkgaast
0:17:39
6
136
Chantal van Netten
Tjerkgaast
0:19:59
7
135
Petra de Vries
Wijckel
0:20:06
8
142
Hylke van Netten
Sloten
0:20:17
9
140
Ingmar van Veen
Tjerkgaast
0:20:36
10
134
Lisa Visser
Tjerkgaast
0:20:53
11
141
Else Lolkema
Sloten
0:21:06
12
146
Menno
Joure
0:22:56
13
132
Martin Visser
Tjerkgaast
0:22:57
14
130
Aron Ybema
Tjerkgaast
0:23:55
15
143
Douwe van Netten
Sloten
0:23:59
16
138
Anke Visser
Tjerkgaast
0:28:17
17
145
Sjoukje Visser
Tjerkgaast
0:28:17
18
137
Agatha Visser
Tjerkgaast
0:28:18

Het aftellen is begonnen


Ben jij al in vorm?



Breek jij het parcoursrecord?

Voor diegene die er in slaagt om het parcoursrecord op de 10 km te verbeteren is er een bedrag van
€ 50,- beschikbaar gesteld. Het record staat sinds 2015 op 33.37 minuten!